Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska13:54
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Okopowa14:01
Żabi Kruk
 
14:02
0 min.
 
Chmielna14:031 min.
 
Akademia Muzyczna14:053 min.
 
Brama Żuławska14:075 min.
 
Głęboka14:097 min.
 
Przeróbka14:119 min.
 
Lenartowicza14:1311 min.
 
Sucharskiego14:1412 min.
 
Kaczeńce14:1513 min.
 
Lessowa14:1614 min.
 
Zimna14:1715 min.
 
Stogi Pasanil14:1917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy