Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM15:36
Zajezdnia15:37
Zamenhofa15:38
Wojska Polskiego15:40
Galeria Bałtycka15:42
Klonowa15:44
Jaśkowa Dolina15:45
Miszewskiego15:47
Politechnika15:48
Opera Bałtycka15:50
Traugutta15:51
Uniwersytet Medyczny15:52
Chodowieckiego15:53
Brama Oliwska15:54
Dworzec Główny15:56
Brama Wyżynna15:59
Okopowa16:01
Żabi Kruk
 
16:02
0 min.
 
Chmielna16:031 min.
 
Akademia Muzyczna16:053 min.
 
Brama Żuławska16:075 min.
 
Głęboka16:097 min.
 
Przeróbka16:119 min.
 
Lenartowicza16:1311 min.
 
Sucharskiego16:1412 min.
 
Kaczeńce16:1513 min.
 
Lessowa16:1614 min.
 
Zimna16:1715 min.
 
Stogi Pasanil16:1917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy