Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM07:37
Zajezdnia07:38
Zamenhofa07:39
Wojska Polskiego07:41
Galeria Bałtycka07:43
Klonowa07:45
Jaśkowa Dolina07:46
Miszewskiego07:48
Politechnika07:49
Opera Bałtycka07:51
Traugutta07:52
Uniwersytet Medyczny07:53
Chodowieckiego07:54
Brama Oliwska07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Wyżynna08:00
Okopowa08:02
Żabi Kruk
 
08:03
0 min.
 
Chmielna08:041 min.
 
Akademia Muzyczna08:063 min.
 
Brama Żuławska08:085 min.
 
Głęboka08:107 min.
 
Przeróbka08:129 min.
 
Lenartowicza08:1411 min.
 
Sucharskiego08:1512 min.
 
Kaczeńce08:1613 min.
 
Lessowa08:1714 min.
 
Zimna08:1815 min.
 
Stogi Pasanil08:2017 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy