Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia12:17
Zamenhofa12:18
Wojska Polskiego12:20
Galeria Bałtycka12:22
Klonowa12:24
Jaśkowa Dolina12:25
Miszewskiego12:27
Politechnika12:28
Opera Bałtycka12:30
Traugutta12:31
Uniwersytet Medyczny12:32
Chodowieckiego12:33
Brama Oliwska12:34
Dworzec Główny12:36
Brama Wyżynna12:39
Okopowa12:41
Żabi Kruk
 
12:42
0 min.
 
Chmielna12:431 min.
 
Akademia Muzyczna12:453 min.
 
Brama Żuławska12:475 min.
 
Głęboka12:497 min.
 
Przeróbka12:519 min.
 
Lenartowicza12:5311 min.
 
Sucharskiego12:5412 min.
 
Kaczeńce12:5513 min.
 
Lessowa12:5614 min.
 
Zimna12:5715 min.
 
Stogi Pasanil12:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy