Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM19:16
Zajezdnia19:17
Zamenhofa19:18
Wojska Polskiego19:20
Galeria Bałtycka19:22
Klonowa19:24
Jaśkowa Dolina19:25
Miszewskiego19:27
Politechnika19:28
Opera Bałtycka19:30
Traugutta19:31
Uniwersytet Medyczny19:32
Chodowieckiego19:33
Brama Oliwska19:34
Dworzec Główny19:36
Brama Wyżynna19:39
Okopowa19:41
Żabi Kruk
 
19:42
0 min.
 
Chmielna19:431 min.
 
Akademia Muzyczna19:453 min.
 
Brama Żuławska19:475 min.
 
Głęboka19:497 min.
 
Przeróbka19:519 min.
 
Lenartowicza19:5311 min.
 
Sucharskiego19:5412 min.
 
Kaczeńce19:5513 min.
 
Lessowa19:5614 min.
 
Zimna19:5715 min.
 
Stogi Pasanil19:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy