Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM04:04
Zajezdnia04:05
Zamenhofa04:06
Wojska Polskiego04:08
Galeria Bałtycka04:10
Klonowa04:12
Jaśkowa Dolina04:13
Miszewskiego04:15
Politechnika04:16
Opera Bałtycka04:18
Traugutta04:19
Uniwersytet Medyczny04:20
Chodowieckiego04:21
Brama Oliwska04:22
Dworzec Główny04:24
Brama Wyżynna04:27
Okopowa04:29
Żabi Kruk04:30
Chmielna
 
04:31
0 min.
 
Akademia Muzyczna04:332 min.
 
Brama Żuławska04:354 min.
 
Głęboka04:376 min.
 
Przeróbka04:398 min.
 
Lenartowicza04:4110 min.
 
Sucharskiego04:4211 min.
 
Kaczeńce04:4312 min.
 
Lessowa04:4413 min.
 
Zimna04:4514 min.
 
Stogi Pasanil04:4716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy