Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM11:56
Zajezdnia11:57
Zamenhofa11:58
Wojska Polskiego12:00
Galeria Bałtycka12:02
Klonowa12:04
Jaśkowa Dolina12:05
Miszewskiego12:07
Politechnika12:08
Opera Bałtycka12:10
Traugutta12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Chodowieckiego12:13
Brama Oliwska12:14
Dworzec Główny12:16
Brama Wyżynna12:19
Okopowa12:21
Żabi Kruk12:22
Chmielna
 
12:23
0 min.
 
Akademia Muzyczna12:252 min.
 
Brama Żuławska12:274 min.
 
Głęboka12:296 min.
 
Przeróbka12:318 min.
 
Lenartowicza12:3310 min.
 
Sucharskiego12:3411 min.
 
Kaczeńce12:3512 min.
 
Lessowa12:3613 min.
 
Zimna12:3714 min.
 
Stogi Pasanil12:3916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy