Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM12:36
Zajezdnia12:37
Zamenhofa12:38
Wojska Polskiego12:40
Galeria Bałtycka12:42
Klonowa12:44
Jaśkowa Dolina12:45
Miszewskiego12:47
Politechnika12:48
Opera Bałtycka12:50
Traugutta12:51
Uniwersytet Medyczny12:52
Chodowieckiego12:53
Brama Oliwska12:54
Dworzec Główny12:56
Brama Wyżynna12:59
Okopowa13:01
Żabi Kruk13:02
Chmielna
 
13:03
0 min.
 
Akademia Muzyczna13:052 min.
 
Brama Żuławska13:074 min.
 
Głęboka13:096 min.
 
Przeróbka13:118 min.
 
Lenartowicza13:1310 min.
 
Sucharskiego13:1411 min.
 
Kaczeńce13:1512 min.
 
Lessowa13:1613 min.
 
Zimna13:1714 min.
 
Stogi Pasanil13:1916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy