Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM14:16
Zajezdnia14:17
Zamenhofa14:18
Wojska Polskiego14:20
Galeria Bałtycka14:22
Klonowa14:24
Jaśkowa Dolina14:25
Miszewskiego14:27
Politechnika14:28
Opera Bałtycka14:30
Traugutta14:31
Uniwersytet Medyczny14:32
Chodowieckiego14:33
Brama Oliwska14:34
Dworzec Główny14:36
Brama Wyżynna14:39
Okopowa14:41
Żabi Kruk14:42
Chmielna
 
14:43
0 min.
 
Akademia Muzyczna14:452 min.
 
Brama Żuławska14:474 min.
 
Głęboka14:496 min.
 
Przeróbka14:518 min.
 
Lenartowicza14:5310 min.
 
Sucharskiego14:5411 min.
 
Kaczeńce14:5512 min.
 
Lessowa14:5613 min.
 
Zimna14:5714 min.
 
Stogi Pasanil14:5916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy