Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM15:56
Zajezdnia15:57
Zamenhofa15:58
Wojska Polskiego16:00
Galeria Bałtycka16:02
Klonowa16:04
Jaśkowa Dolina16:05
Miszewskiego16:07
Politechnika16:08
Opera Bałtycka16:10
Traugutta16:11
Uniwersytet Medyczny16:12
Chodowieckiego16:13
Brama Oliwska16:14
Dworzec Główny16:16
Brama Wyżynna16:19
Okopowa16:21
Żabi Kruk16:22
Chmielna
 
16:23
0 min.
 
Akademia Muzyczna16:252 min.
 
Brama Żuławska16:274 min.
 
Głęboka16:296 min.
 
Przeróbka16:318 min.
 
Lenartowicza16:3310 min.
 
Sucharskiego16:3411 min.
 
Kaczeńce16:3512 min.
 
Lessowa16:3613 min.
 
Zimna16:3714 min.
 
Stogi Pasanil16:3916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy