Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta20:52
Uniwersytet Medyczny20:53
Chodowieckiego20:54
Brama Oliwska20:55
Dworzec Główny20:57
Brama Wyżynna21:00
Okopowa21:02
Żabi Kruk21:03
Chmielna
 
21:04
0 min.
 
Akademia Muzyczna21:062 min.
 
Brama Żuławska21:084 min.
 
Głęboka21:106 min.
 
Przeróbka21:128 min.
 
Lenartowicza21:1410 min.
 
Sucharskiego21:1511 min.
 
Kaczeńce21:1612 min.
 
Lessowa21:1713 min.
 
Zimna21:1814 min.
 
Stogi Pasanil21:2016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy