Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM16:56
Zajezdnia16:57
Zamenhofa16:58
Wojska Polskiego17:00
Galeria Bałtycka17:02
Klonowa17:04
Jaśkowa Dolina17:05
Miszewskiego17:07
Politechnika17:08
Opera Bałtycka17:10
Traugutta17:11
Uniwersytet Medyczny17:12
Chodowieckiego17:13
Brama Oliwska17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:19
Okopowa17:21
Żabi Kruk17:22
Chmielna
 
17:23
0 min.
 
Akademia Muzyczna17:252 min.
 
Brama Żuławska17:274 min.
 
Głęboka17:296 min.
 
Przeróbka17:318 min.
 
Lenartowicza17:3310 min.
 
Sucharskiego17:3411 min.
 
Kaczeńce17:3512 min.
 
Lessowa17:3613 min.
 
Zimna17:3714 min.
 
Stogi Pasanil17:3916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy