Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM07:14
Zajezdnia07:15
Zamenhofa07:16
Wojska Polskiego07:18
Galeria Bałtycka07:20
Klonowa07:22
Jaśkowa Dolina07:23
Miszewskiego07:25
Politechnika07:26
Opera Bałtycka07:28
Traugutta07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Chodowieckiego07:31
Brama Oliwska07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Wyżynna07:37
Okopowa07:39
Żabi Kruk07:40
Chmielna
 
07:41
0 min.
 
Akademia Muzyczna07:432 min.
 
Brama Żuławska07:454 min.
 
Głęboka07:476 min.
 
Przeróbka07:498 min.
 
Lenartowicza07:5110 min.
 
Sucharskiego07:5211 min.
 
Kaczeńce07:5312 min.
 
Lessowa07:5413 min.
 
Zimna07:5514 min.
 
Stogi Pasanil07:5716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy