Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM18:36
Zajezdnia18:37
Zamenhofa18:38
Wojska Polskiego18:40
Galeria Bałtycka18:42
Klonowa18:44
Jaśkowa Dolina18:45
Miszewskiego18:47
Politechnika18:48
Opera Bałtycka18:50
Traugutta18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Chodowieckiego18:53
Brama Oliwska18:54
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:59
Okopowa19:01
Żabi Kruk19:02
Chmielna
 
19:03
0 min.
 
Akademia Muzyczna19:052 min.
 
Brama Żuławska19:074 min.
 
Głęboka19:096 min.
 
Przeróbka19:118 min.
 
Lenartowicza19:1310 min.
 
Sucharskiego19:1411 min.
 
Kaczeńce19:1512 min.
 
Lessowa19:1613 min.
 
Zimna19:1714 min.
 
Stogi Pasanil19:1916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy