Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM21:37
Zajezdnia21:38
Zamenhofa21:39
Wojska Polskiego21:41
Galeria Bałtycka21:43
Klonowa21:45
Jaśkowa Dolina21:46
Miszewskiego21:48
Politechnika21:49
Opera Bałtycka21:51
Traugutta21:52
Uniwersytet Medyczny21:53
Chodowieckiego21:54
Brama Oliwska21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Wyżynna22:00
Okopowa22:02
Żabi Kruk22:03
Chmielna
 
22:04
0 min.
 
Akademia Muzyczna22:062 min.
 
Brama Żuławska22:084 min.
 
Głęboka22:106 min.
 
Przeróbka22:128 min.
 
Lenartowicza22:1410 min.
 
Sucharskiego22:1511 min.
 
Kaczeńce22:1612 min.
 
Lessowa22:1713 min.
 
Zimna22:1814 min.
 
Stogi Pasanil22:2016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy