Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM08:21
Zajezdnia08:22
Zamenhofa08:23
Wojska Polskiego08:25
Galeria Bałtycka08:27
Klonowa08:29
Jaśkowa Dolina08:30
Miszewskiego08:32
Politechnika08:33
Opera Bałtycka08:35
Traugutta08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Chodowieckiego08:38
Brama Oliwska08:39
Dworzec Główny08:41
Brama Wyżynna08:44
Okopowa08:46
Żabi Kruk08:47
Chmielna
 
08:48
0 min.
 
Akademia Muzyczna08:502 min.
 
Brama Żuławska08:524 min.
 
Głęboka08:546 min.
 
Przeróbka08:568 min.
 
Lenartowicza08:5810 min.
 
Sucharskiego08:5911 min.
 
Kaczeńce09:0012 min.
 
Lessowa09:0113 min.
 
Zimna09:0214 min.
 
Stogi Pasanil09:0416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy