Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:01
Zajezdnia13:02
Zamenhofa13:03
Wojska Polskiego13:05
Galeria Bałtycka13:07
Klonowa13:09
Jaśkowa Dolina13:10
Miszewskiego13:12
Politechnika13:13
Opera Bałtycka13:15
Traugutta13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Chodowieckiego13:18
Brama Oliwska13:19
Dworzec Główny13:21
Brama Wyżynna13:24
Okopowa13:26
Żabi Kruk13:27
Chmielna
 
13:28
0 min.
 
Akademia Muzyczna13:302 min.
 
Brama Żuławska13:324 min.
 
Głęboka13:346 min.
 
Przeróbka13:368 min.
 
Lenartowicza13:3810 min.
 
Sucharskiego13:3911 min.
 
Kaczeńce13:4012 min.
 
Lessowa13:4113 min.
 
Zimna13:4214 min.
 
Stogi Pasanil13:4416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy