Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:11
Zajezdnia13:12
Zamenhofa13:13
Wojska Polskiego13:15
Galeria Bałtycka13:17
Klonowa13:19
Jaśkowa Dolina13:20
Miszewskiego13:22
Politechnika13:23
Opera Bałtycka13:25
Traugutta13:26
Uniwersytet Medyczny13:27
Chodowieckiego13:28
Brama Oliwska13:29
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:34
Okopowa13:36
Żabi Kruk13:37
Chmielna
 
13:38
0 min.
 
Akademia Muzyczna13:402 min.
 
Brama Żuławska13:424 min.
 
Głęboka13:446 min.
 
Przeróbka13:468 min.
 
Lenartowicza13:4810 min.
 
Sucharskiego13:4911 min.
 
Kaczeńce13:5012 min.
 
Lessowa13:5113 min.
 
Zimna13:5214 min.
 
Stogi Pasanil13:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy