Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:21
Zajezdnia13:22
Zamenhofa13:23
Wojska Polskiego13:25
Galeria Bałtycka13:27
Klonowa13:29
Jaśkowa Dolina13:30
Miszewskiego13:32
Politechnika13:33
Opera Bałtycka13:35
Traugutta13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Chodowieckiego13:38
Brama Oliwska13:39
Dworzec Główny13:41
Brama Wyżynna13:44
Okopowa13:46
Żabi Kruk13:47
Chmielna
 
13:48
0 min.
 
Akademia Muzyczna13:502 min.
 
Brama Żuławska13:524 min.
 
Głęboka13:546 min.
 
Przeróbka13:568 min.
 
Lenartowicza13:5810 min.
 
Sucharskiego13:5911 min.
 
Kaczeńce14:0012 min.
 
Lessowa14:0113 min.
 
Zimna14:0214 min.
 
Stogi Pasanil14:0416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy