Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM16:14
Zajezdnia16:15
Zamenhofa16:16
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:20
Klonowa16:22
Jaśkowa Dolina16:23
Miszewskiego16:25
Politechnika16:26
Opera Bałtycka16:28
Traugutta16:29
Uniwersytet Medyczny16:30
Chodowieckiego16:31
Brama Oliwska16:32
Dworzec Główny16:34
Brama Wyżynna16:37
Okopowa16:39
Żabi Kruk16:40
Chmielna
 
16:41
0 min.
 
Akademia Muzyczna16:432 min.
 
Brama Żuławska16:454 min.
 
Głęboka16:476 min.
 
Przeróbka16:498 min.
 
Lenartowicza16:5110 min.
 
Sucharskiego16:5211 min.
 
Kaczeńce16:5312 min.
 
Lessowa16:5413 min.
 
Zimna16:5514 min.
 
Stogi Pasanil16:5716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy