Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM05:24
Zajezdnia05:25
Zamenhofa05:26
Wojska Polskiego05:28
Galeria Bałtycka05:30
Klonowa05:32
Jaśkowa Dolina05:33
Miszewskiego05:35
Politechnika05:36
Opera Bałtycka05:38
Traugutta05:39
Uniwersytet Medyczny05:40
Chodowieckiego05:41
Brama Oliwska05:42
Dworzec Główny05:44
Brama Wyżynna05:47
Okopowa05:49
Żabi Kruk05:50
Chmielna
 
05:51
0 min.
 
Akademia Muzyczna05:532 min.
 
Brama Żuławska05:554 min.
 
Głęboka05:576 min.
 
Przeróbka05:598 min.
 
Lenartowicza06:0110 min.
 
Sucharskiego06:0211 min.
 
Kaczeńce06:0312 min.
 
Lessowa06:0413 min.
 
Zimna06:0514 min.
 
Stogi Pasanil06:0716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy