Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM07:56
Zajezdnia07:57
Zamenhofa07:58
Wojska Polskiego08:00
Galeria Bałtycka08:02
Klonowa08:04
Jaśkowa Dolina08:05
Miszewskiego08:07
Politechnika08:08
Opera Bałtycka08:10
Traugutta08:11
Uniwersytet Medyczny08:12
Chodowieckiego08:13
Brama Oliwska08:14
Dworzec Główny08:16
Brama Wyżynna08:19
Okopowa08:21
Żabi Kruk08:22
Chmielna
 
08:23
0 min.
 
Akademia Muzyczna08:252 min.
 
Brama Żuławska08:274 min.
 
Głęboka08:296 min.
 
Przeróbka08:318 min.
 
Lenartowicza08:3310 min.
 
Sucharskiego08:3411 min.
 
Kaczeńce08:3512 min.
 
Lessowa08:3613 min.
 
Zimna08:3714 min.
 
Stogi Pasanil08:3916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy