Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil06:58
Zimna07:00
Lessowa07:01
Kaczeńce07:03
Sucharskiego07:05
Lenartowicza07:06
Przeróbka07:07
Głęboka07:09
Brama Żuławska07:11
Akademia Muzyczna
 
07:13
0 min.
 
Chmielna07:141 min.
 
Żabi Kruk07:152 min.
 
Okopowa07:174 min.
 
Brama Wyżynna07:196 min.
 
Dworzec Główny07:218 min.
 
Brama Oliwska07:2411 min.
 
Chodowieckiego07:2512 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:2613 min.
 
Traugutta07:2815 min.
 
Opera Bałtycka07:3017 min.
 
Politechnika07:3118 min.
 
Miszewskiego07:3320 min.
 
Jaśkowa Dolina07:3522 min.
 
Klonowa07:3623 min.
 
Galeria Bałtycka07:3825 min.
 
Wojska Polskiego07:4027 min.
 
Zamenhofa07:4128 min.
 
Zajezdnia07:4229 min.
 
Strzyża PKM07:4330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy