Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil12:51
Zimna12:53
Lessowa12:54
Kaczeńce12:56
Sucharskiego12:58
Lenartowicza12:59
Przeróbka13:00
Głęboka13:02
Brama Żuławska13:04
Akademia Muzyczna
 
13:06
0 min.
 
Chmielna13:071 min.
 
Żabi Kruk13:082 min.
 
Okopowa13:104 min.
 
Brama Wyżynna13:126 min.
 
Dworzec Główny13:148 min.
 
Brama Oliwska13:1711 min.
 
Chodowieckiego13:1812 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:1913 min.
 
Traugutta13:2115 min.
 
Opera Bałtycka13:2317 min.
 
Politechnika13:2418 min.
 
Miszewskiego13:2620 min.
 
Jaśkowa Dolina13:2822 min.
 
Klonowa13:2923 min.
 
Galeria Bałtycka13:3125 min.
 
Wojska Polskiego13:3327 min.
 
Zamenhofa13:3428 min.
 
Zajezdnia13:3529 min.
 
Strzyża PKM13:3630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy