Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil14:51
Zimna14:53
Lessowa14:54
Kaczeńce14:56
Sucharskiego14:58
Lenartowicza14:59
Przeróbka15:00
Głęboka15:02
Brama Żuławska15:04
Akademia Muzyczna
 
15:06
0 min.
 
Chmielna15:071 min.
 
Żabi Kruk15:082 min.
 
Okopowa15:104 min.
 
Brama Wyżynna15:126 min.
 
Dworzec Główny15:148 min.
 
Brama Oliwska15:1711 min.
 
Chodowieckiego15:1812 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1913 min.
 
Traugutta15:2115 min.
 
Opera Bałtycka15:2317 min.
 
Politechnika15:2418 min.
 
Miszewskiego15:2620 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2822 min.
 
Klonowa15:2923 min.
 
Galeria Bałtycka15:3125 min.
 
Wojska Polskiego15:3327 min.
 
Zamenhofa15:3428 min.
 
Zajezdnia15:3529 min.
 
Strzyża PKM15:3630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy