Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil17:11
Zimna17:13
Lessowa17:14
Kaczeńce17:16
Sucharskiego17:18
Lenartowicza17:19
Przeróbka17:20
Głęboka17:22
Brama Żuławska17:24
Akademia Muzyczna
 
17:26
0 min.
 
Chmielna17:271 min.
 
Żabi Kruk17:282 min.
 
Okopowa17:304 min.
 
Brama Wyżynna17:326 min.
 
Dworzec Główny17:348 min.
 
Brama Oliwska17:3711 min.
 
Chodowieckiego17:3812 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:3913 min.
 
Traugutta17:4115 min.
 
Opera Bałtycka17:4317 min.
 
Politechnika17:4418 min.
 
Miszewskiego17:4620 min.
 
Jaśkowa Dolina17:4822 min.
 
Klonowa17:4923 min.
 
Galeria Bałtycka17:5125 min.
 
Wojska Polskiego17:5327 min.
 
Zamenhofa17:5428 min.
 
Zajezdnia17:5529 min.
 
Strzyża PKM17:5630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy