Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil06:41
Zimna06:43
Lessowa06:44
Kaczeńce06:46
Sucharskiego06:48
Lenartowicza06:49
Przeróbka06:50
Głęboka06:52
Brama Żuławska06:54
Akademia Muzyczna
 
06:56
0 min.
 
Chmielna06:571 min.
 
Żabi Kruk06:582 min.
 
Okopowa07:004 min.
 
Brama Wyżynna07:026 min.
 
Dworzec Główny07:048 min.
 
Brama Oliwska07:0711 min.
 
Chodowieckiego07:0812 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0913 min.
 
Traugutta07:1115 min.
 
Opera Bałtycka07:1317 min.
 
Politechnika07:1418 min.
 
Miszewskiego07:1620 min.
 
Jaśkowa Dolina07:1822 min.
 
Klonowa07:1923 min.
 
Galeria Bałtycka07:2125 min.
 
Wojska Polskiego07:2327 min.
 
Zamenhofa07:2428 min.
 
Zajezdnia07:2529 min.
 
Strzyża PKM07:2630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy