Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil07:38
Zimna07:40
Lessowa07:41
Kaczeńce07:43
Sucharskiego07:45
Lenartowicza07:46
Przeróbka07:47
Głęboka07:49
Brama Żuławska07:51
Akademia Muzyczna
 
07:53
0 min.
 
Chmielna07:541 min.
 
Żabi Kruk07:552 min.
 
Okopowa07:574 min.
 
Brama Wyżynna07:596 min.
 
Dworzec Główny08:018 min.
 
Brama Oliwska08:0411 min.
 
Chodowieckiego08:0512 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0613 min.
 
Traugutta08:0815 min.
 
Opera Bałtycka08:1017 min.
 
Politechnika08:1118 min.
 
Miszewskiego08:1320 min.
 
Jaśkowa Dolina08:1522 min.
 
Klonowa08:1623 min.
 
Galeria Bałtycka08:1825 min.
 
Wojska Polskiego08:2027 min.
 
Zamenhofa08:2128 min.
 
Zajezdnia08:2229 min.
 
Strzyża PKM08:2330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy