Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil15:11
Zimna15:13
Lessowa15:14
Kaczeńce15:16
Sucharskiego15:18
Lenartowicza15:19
Przeróbka15:20
Głęboka15:22
Brama Żuławska15:24
Akademia Muzyczna
 
15:26
0 min.
 
Chmielna15:271 min.
 
Żabi Kruk15:282 min.
 
Okopowa15:304 min.
 
Brama Wyżynna15:326 min.
 
Dworzec Główny15:348 min.
 
Brama Oliwska15:3711 min.
 
Chodowieckiego15:3812 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3913 min.
 
Traugutta15:4115 min.
 
Opera Bałtycka15:4317 min.
 
Politechnika15:4418 min.
 
Miszewskiego15:4620 min.
 
Jaśkowa Dolina15:4822 min.
 
Klonowa15:4923 min.
 
Galeria Bałtycka15:5125 min.
 
Wojska Polskiego15:5327 min.
 
Zamenhofa15:5428 min.
 
Zajezdnia15:5529 min.
 
Strzyża PKM15:5630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy