Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil16:51
Zimna16:53
Lessowa16:54
Kaczeńce16:56
Sucharskiego16:58
Lenartowicza16:59
Przeróbka17:00
Głęboka17:02
Brama Żuławska17:04
Akademia Muzyczna
 
17:06
0 min.
 
Chmielna17:071 min.
 
Żabi Kruk17:082 min.
 
Okopowa17:104 min.
 
Brama Wyżynna17:126 min.
 
Dworzec Główny17:148 min.
 
Brama Oliwska17:1711 min.
 
Chodowieckiego17:1812 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1913 min.
 
Traugutta17:2115 min.
 
Opera Bałtycka17:2317 min.
 
Politechnika17:2418 min.
 
Miszewskiego17:2620 min.
 
Jaśkowa Dolina17:2822 min.
 
Klonowa17:2923 min.
 
Galeria Bałtycka17:3125 min.
 
Wojska Polskiego17:3327 min.
 
Zamenhofa17:3428 min.
 
Zajezdnia17:3529 min.
 
Strzyża PKM17:3630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy