Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil20:31
Zimna20:33
Lessowa20:34
Kaczeńce20:36
Sucharskiego20:38
Lenartowicza20:39
Przeróbka20:40
Głęboka20:42
Brama Żuławska20:44
Akademia Muzyczna
 
20:46
0 min.
 
Chmielna20:471 min.
 
Żabi Kruk20:482 min.
 
Okopowa20:504 min.
 
Brama Wyżynna20:526 min.
 
Dworzec Główny20:548 min.
 
Brama Oliwska20:5711 min.
 
Chodowieckiego20:5812 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5913 min.
 
Traugutta21:0115 min.
 
Opera Bałtycka21:0317 min.
 
Politechnika21:0418 min.
 
Miszewskiego21:0620 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0822 min.
 
Klonowa21:0923 min.
 
Galeria Bałtycka21:1125 min.
 
Wojska Polskiego21:1327 min.
 
Zamenhofa21:1428 min.
 
Zajezdnia21:1529 min.
 
Strzyża PKM21:1630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy