Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil23:26
Zimna23:27
Lessowa23:28
Kaczeńce23:30
Sucharskiego23:32
Lenartowicza23:33
Przeróbka23:34
Głęboka23:36
Brama Żuławska23:38
Akademia Muzyczna
 
23:39
0 min.
 
Chmielna23:401 min.
 
Żabi Kruk23:412 min.
 
Okopowa23:434 min.
 
Brama Wyżynna23:456 min.
 
Dworzec Główny23:478 min.
 
Brama Oliwska23:5011 min.
 
Chodowieckiego23:5112 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:5213 min.
 
Traugutta23:5314 min.
 
Opera Bałtycka23:5516 min.
 
Politechnika23:5617 min.
 
Miszewskiego23:5819 min.
 
Śr.,26.02
Cz.,27.02
Jaśkowa Dolina00:0021 min.
 
Klonowa00:0122 min.
 
Galeria Bałtycka00:0324 min.
 
Wojska Polskiego00:0526 min.
 
Zamenhofa00:0627 min.
 
Zajezdnia00:0728 min.
 
Strzyża PKM00:0829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy