Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil14:18
Zimna14:20
Lessowa14:21
Kaczeńce14:23
Sucharskiego14:25
Lenartowicza14:26
Przeróbka14:27
Głęboka14:29
Brama Żuławska14:31
Akademia Muzyczna
 
14:33
0 min.
 
Chmielna14:341 min.
 
Żabi Kruk14:352 min.
 
Okopowa14:374 min.
 
Brama Wyżynna14:396 min.
 
Dworzec Główny14:418 min.
 
Brama Oliwska14:4411 min.
 
Chodowieckiego14:4512 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:4613 min.
 
Traugutta14:4815 min.
 
Opera Bałtycka14:5017 min.
 
Politechnika14:5118 min.
 
Miszewskiego14:5320 min.
 
Jaśkowa Dolina14:5522 min.
 
Klonowa14:5623 min.
 
Galeria Bałtycka14:5825 min.
 
Wojska Polskiego15:0027 min.
 
Zamenhofa15:0128 min.
 
Zajezdnia15:0229 min.
 
Strzyża PKM15:0330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy