Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil16:28
Zimna16:30
Lessowa16:31
Kaczeńce16:33
Sucharskiego16:35
Lenartowicza16:36
Przeróbka16:37
Głęboka16:39
Brama Żuławska16:41
Akademia Muzyczna
 
16:43
0 min.
 
Chmielna16:441 min.
 
Żabi Kruk16:452 min.
 
Okopowa16:474 min.
 
Brama Wyżynna16:496 min.
 
Dworzec Główny16:518 min.
 
Brama Oliwska16:5411 min.
 
Chodowieckiego16:5512 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5613 min.
 
Traugutta16:5815 min.
 
Opera Bałtycka17:0017 min.
 
Politechnika17:0118 min.
 
Miszewskiego17:0320 min.
 
Jaśkowa Dolina17:0522 min.
 
Klonowa17:0623 min.
 
Galeria Bałtycka17:0825 min.
 
Wojska Polskiego17:1027 min.
 
Zamenhofa17:1128 min.
 
Zajezdnia17:1229 min.
 
Strzyża PKM17:1330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy