Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil17:51
Zimna17:53
Lessowa17:54
Kaczeńce17:56
Sucharskiego17:58
Lenartowicza17:59
Przeróbka18:00
Głęboka18:02
Brama Żuławska18:04
Akademia Muzyczna
 
18:06
0 min.
 
Chmielna18:071 min.
 
Żabi Kruk18:082 min.
 
Okopowa18:104 min.
 
Brama Wyżynna18:126 min.
 
Dworzec Główny18:148 min.
 
Brama Oliwska18:1711 min.
 
Chodowieckiego18:1812 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:1913 min.
 
Traugutta18:2115 min.
 
Opera Bałtycka18:2317 min.
 
Politechnika18:2418 min.
 
Miszewskiego18:2620 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2822 min.
 
Klonowa18:2923 min.
 
Galeria Bałtycka18:3125 min.
 
Wojska Polskiego18:3327 min.
 
Zamenhofa18:3428 min.
 
Zajezdnia18:3529 min.
 
Strzyża PKM18:3630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy