Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil06:18
Zimna06:20
Lessowa06:21
Kaczeńce06:23
Sucharskiego06:25
Lenartowicza06:26
Przeróbka06:27
Głęboka06:29
Brama Żuławska06:31
Akademia Muzyczna
 
06:33
0 min.
 
Chmielna06:341 min.
 
Żabi Kruk06:352 min.
 
Okopowa06:374 min.
 
Brama Wyżynna06:396 min.
 
Dworzec Główny06:418 min.
 
Brama Oliwska06:4411 min.
 
Chodowieckiego06:4512 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4613 min.
 
Traugutta06:4815 min.
 
Opera Bałtycka06:5017 min.
 
Politechnika06:5118 min.
 
Miszewskiego06:5320 min.
 
Jaśkowa Dolina06:5522 min.
 
Klonowa06:5623 min.
 
Galeria Bałtycka06:5825 min.
 
Wojska Polskiego07:0027 min.
 
Zamenhofa07:0128 min.
 
Zajezdnia07:0229 min.
 
Strzyża PKM07:0330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy