Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil18:19
Zimna18:21
Lessowa18:22
Kaczeńce18:24
Sucharskiego18:26
Lenartowicza18:27
Przeróbka18:28
Głęboka18:30
Brama Żuławska18:32
Akademia Muzyczna
 
18:34
0 min.
 
Chmielna18:351 min.
 
Żabi Kruk18:362 min.
 
Okopowa18:384 min.
 
Brama Wyżynna18:406 min.
 
Dworzec Główny18:428 min.
 
Brama Oliwska18:4511 min.
 
Chodowieckiego18:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4713 min.
 
Traugutta18:4915 min.
 
Opera Bałtycka18:5117 min.
 
Politechnika18:5218 min.
 
Miszewskiego18:5420 min.
 
Jaśkowa Dolina18:5622 min.
 
Klonowa18:5723 min.
 
Galeria Bałtycka18:5925 min.
 
Wojska Polskiego19:0127 min.
 
Zamenhofa19:0228 min.
 
Zajezdnia19:0329 min.
 
Strzyża PKM19:0430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy