Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil12:31
Zimna12:33
Lessowa12:34
Kaczeńce12:36
Sucharskiego12:38
Lenartowicza12:39
Przeróbka12:40
Głęboka12:42
Brama Żuławska12:44
Akademia Muzyczna
 
12:46
0 min.
 
Chmielna12:471 min.
 
Żabi Kruk12:482 min.
 
Okopowa12:504 min.
 
Brama Wyżynna12:526 min.
 
Dworzec Główny12:548 min.
 
Brama Oliwska12:5711 min.
 
Chodowieckiego12:5812 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5913 min.
 
Traugutta13:0115 min.
 
Opera Bałtycka13:0317 min.
 
Politechnika13:0418 min.
 
Miszewskiego13:0620 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0822 min.
 
Klonowa13:0923 min.
 
Galeria Bałtycka13:1125 min.
 
Wojska Polskiego13:1327 min.
 
Zamenhofa13:1428 min.
 
Zajezdnia13:1529 min.
 
Strzyża PKM13:1630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy