Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil22:11
Zimna22:13
Lessowa22:14
Kaczeńce22:16
Sucharskiego22:18
Lenartowicza22:19
Przeróbka22:20
Głęboka22:22
Brama Żuławska22:24
Akademia Muzyczna22:26
Chmielna22:27
Żabi Kruk22:28
Okopowa22:30
Brama Wyżynna
 
22:32
0 min.
 
Dworzec Główny22:342 min.
 
Brama Oliwska22:375 min.
 
Chodowieckiego22:386 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:397 min.
 
Traugutta22:419 min.
 
Opera Bałtycka22:4311 min.
 
Politechnika22:4412 min.
 
Miszewskiego22:4614 min.
 
Jaśkowa Dolina22:4816 min.
 
Klonowa22:4917 min.
 
Galeria Bałtycka22:5119 min.
 
Wojska Polskiego22:5321 min.
 
Zamenhofa22:5422 min.
 
Zajezdnia22:5523 min.
 
Strzyża PKM22:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy