Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil05:11
Zimna05:13
Lessowa05:14
Kaczeńce05:16
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna
 
05:32
0 min.
 
Dworzec Główny05:342 min.
 
Brama Oliwska05:375 min.
 
Chodowieckiego05:386 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:397 min.
 
Traugutta05:419 min.
 
Opera Bałtycka05:4311 min.
 
Politechnika05:4412 min.
 
Miszewskiego05:4614 min.
 
Jaśkowa Dolina05:4816 min.
 
Klonowa05:4917 min.
 
Galeria Bałtycka05:5119 min.
 
Wojska Polskiego05:5321 min.
 
Zamenhofa05:5422 min.
 
Zajezdnia05:5523 min.
 
Strzyża PKM05:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy