Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil06:41
Zimna06:43
Lessowa06:44
Kaczeńce06:46
Sucharskiego06:48
Lenartowicza06:49
Przeróbka06:50
Głęboka06:52
Brama Żuławska06:54
Akademia Muzyczna06:56
Chmielna06:57
Żabi Kruk06:58
Okopowa07:00
Brama Wyżynna
 
07:02
0 min.
 
Dworzec Główny07:042 min.
 
Brama Oliwska07:075 min.
 
Chodowieckiego07:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:097 min.
 
Traugutta07:119 min.
 
Opera Bałtycka07:1311 min.
 
Politechnika07:1412 min.
 
Miszewskiego07:1614 min.
 
Jaśkowa Dolina07:1816 min.
 
Klonowa07:1917 min.
 
Galeria Bałtycka07:2119 min.
 
Wojska Polskiego07:2321 min.
 
Zamenhofa07:2422 min.
 
Zajezdnia07:2523 min.
 
Strzyża PKM07:2624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy