Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil09:41
Zimna09:43
Lessowa09:44
Kaczeńce09:46
Sucharskiego09:48
Lenartowicza09:49
Przeróbka09:50
Głęboka09:52
Brama Żuławska09:54
Akademia Muzyczna09:56
Chmielna09:57
Żabi Kruk09:58
Okopowa10:00
Brama Wyżynna
 
10:02
0 min.
 
Dworzec Główny10:042 min.
 
Brama Oliwska10:075 min.
 
Chodowieckiego10:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:097 min.
 
Traugutta10:119 min.
 
Opera Bałtycka10:1311 min.
 
Politechnika10:1412 min.
 
Miszewskiego10:1614 min.
 
Jaśkowa Dolina10:1816 min.
 
Klonowa10:1917 min.
 
Galeria Bałtycka10:2119 min.
 
Wojska Polskiego10:2321 min.
 
Zamenhofa10:2422 min.
 
Zajezdnia10:2523 min.
 
Strzyża PKM10:2624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy