Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil10:41
Zimna10:43
Lessowa10:44
Kaczeńce10:46
Sucharskiego10:48
Lenartowicza10:49
Przeróbka10:50
Głęboka10:52
Brama Żuławska10:54
Akademia Muzyczna10:56
Chmielna10:57
Żabi Kruk10:58
Okopowa11:00
Brama Wyżynna
 
11:02
0 min.
 
Dworzec Główny11:042 min.
 
Brama Oliwska11:075 min.
 
Chodowieckiego11:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:097 min.
 
Traugutta11:119 min.
 
Opera Bałtycka11:1311 min.
 
Politechnika11:1412 min.
 
Miszewskiego11:1614 min.
 
Jaśkowa Dolina11:1816 min.
 
Klonowa11:1917 min.
 
Galeria Bałtycka11:2119 min.
 
Wojska Polskiego11:2321 min.
 
Zamenhofa11:2422 min.
 
Zajezdnia11:2523 min.
 
Strzyża PKM11:2624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy