Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil14:51
Zimna14:53
Lessowa14:54
Kaczeńce14:56
Sucharskiego14:58
Lenartowicza14:59
Przeróbka15:00
Głęboka15:02
Brama Żuławska15:04
Akademia Muzyczna15:06
Chmielna15:07
Żabi Kruk15:08
Okopowa15:10
Brama Wyżynna
 
15:12
0 min.
 
Dworzec Główny15:142 min.
 
Brama Oliwska15:175 min.
 
Chodowieckiego15:186 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:197 min.
 
Traugutta15:219 min.
 
Opera Bałtycka15:2311 min.
 
Politechnika15:2412 min.
 
Miszewskiego15:2614 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2816 min.
 
Klonowa15:2917 min.
 
Galeria Bałtycka15:3119 min.
 
Wojska Polskiego15:3321 min.
 
Zamenhofa15:3422 min.
 
Zajezdnia15:3523 min.
 
Strzyża PKM15:3624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy