Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil17:31
Zimna17:33
Lessowa17:34
Kaczeńce17:36
Sucharskiego17:38
Lenartowicza17:39
Przeróbka17:40
Głęboka17:42
Brama Żuławska17:44
Akademia Muzyczna17:46
Chmielna17:47
Żabi Kruk17:48
Okopowa17:50
Brama Wyżynna
 
17:52
0 min.
 
Dworzec Główny17:542 min.
 
Brama Oliwska17:575 min.
 
Chodowieckiego17:586 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:597 min.
 
Traugutta18:019 min.
 
Opera Bałtycka18:0311 min.
 
Politechnika18:0412 min.
 
Miszewskiego18:0614 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0816 min.
 
Klonowa18:0917 min.
 
Galeria Bałtycka18:1119 min.
 
Wojska Polskiego18:1321 min.
 
Zamenhofa18:1422 min.
 
Zajezdnia18:1523 min.
 
Strzyża PKM18:1624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy