Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:31
Zimna18:33
Lessowa18:34
Kaczeńce18:36
Sucharskiego18:38
Lenartowicza18:39
Przeróbka18:40
Głęboka18:42
Brama Żuławska18:44
Akademia Muzyczna18:46
Chmielna18:47
Żabi Kruk18:48
Okopowa18:50
Brama Wyżynna
 
18:52
0 min.
 
Dworzec Główny18:542 min.
 
Brama Oliwska18:575 min.
 
Chodowieckiego18:586 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:597 min.
 
Traugutta19:019 min.
 
Opera Bałtycka19:0311 min.
 
Politechnika19:0412 min.
 
Miszewskiego19:0614 min.
 
Jaśkowa Dolina19:0816 min.
 
Klonowa19:0917 min.
 
Galeria Bałtycka19:1119 min.
 
Wojska Polskiego19:1321 min.
 
Zamenhofa19:1422 min.
 
Zajezdnia19:1523 min.
 
Strzyża PKM19:1624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy