Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil19:11
Zimna19:13
Lessowa19:14
Kaczeńce19:16
Sucharskiego19:18
Lenartowicza19:19
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna
 
19:32
0 min.
 
Dworzec Główny19:342 min.
 
Brama Oliwska19:375 min.
 
Chodowieckiego19:386 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:397 min.
 
Traugutta19:419 min.
 
Opera Bałtycka19:4311 min.
 
Politechnika19:4412 min.
 
Miszewskiego19:4614 min.
 
Jaśkowa Dolina19:4816 min.
 
Klonowa19:4917 min.
 
Galeria Bałtycka19:5119 min.
 
Wojska Polskiego19:5321 min.
 
Zamenhofa19:5422 min.
 
Zajezdnia19:5523 min.
 
Strzyża PKM19:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy