Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil08:09
Zimna08:11
Lessowa08:12
Kaczeńce08:14
Sucharskiego08:16
Lenartowicza08:17
Przeróbka08:18
Głęboka08:20
Brama Żuławska08:22
Akademia Muzyczna08:24
Chmielna08:25
Żabi Kruk08:26
Okopowa08:28
Brama Wyżynna
 
08:30
0 min.
 
Dworzec Główny08:322 min.
 
Brama Oliwska08:355 min.
 
Chodowieckiego08:366 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:377 min.
 
Traugutta08:399 min.
 
Opera Bałtycka08:4111 min.
 
Politechnika08:4212 min.
 
Miszewskiego08:4414 min.
 
Jaśkowa Dolina08:4616 min.
 
Klonowa08:4717 min.
 
Galeria Bałtycka08:4919 min.
 
Wojska Polskiego08:5121 min.
 
Zamenhofa08:5222 min.
 
Zajezdnia08:5323 min.
 
Strzyża PKM08:5424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy