Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil09:11
Zimna09:13
Lessowa09:14
Kaczeńce09:16
Sucharskiego09:18
Lenartowicza09:19
Przeróbka09:20
Głęboka09:22
Brama Żuławska09:24
Akademia Muzyczna09:26
Chmielna09:27
Żabi Kruk09:28
Okopowa09:30
Brama Wyżynna
 
09:32
0 min.
 
Dworzec Główny09:342 min.
 
Brama Oliwska09:375 min.
 
Chodowieckiego09:386 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:397 min.
 
Traugutta09:419 min.
 
Opera Bałtycka09:4311 min.
 
Politechnika09:4412 min.
 
Miszewskiego09:4614 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4816 min.
 
Klonowa09:4917 min.
 
Galeria Bałtycka09:5119 min.
 
Wojska Polskiego09:5321 min.
 
Zamenhofa09:5422 min.
 
Zajezdnia09:5523 min.
 
Strzyża PKM09:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy