Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil15:18
Zimna15:20
Lessowa15:21
Kaczeńce15:23
Sucharskiego15:25
Lenartowicza15:26
Przeróbka15:27
Głęboka15:29
Brama Żuławska15:31
Akademia Muzyczna15:33
Chmielna15:34
Żabi Kruk15:35
Okopowa15:37
Brama Wyżynna
 
15:39
0 min.
 
Dworzec Główny15:412 min.
 
Brama Oliwska15:445 min.
 
Chodowieckiego15:456 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:467 min.
 
Traugutta15:489 min.
 
Opera Bałtycka15:5011 min.
 
Politechnika15:5112 min.
 
Miszewskiego15:5314 min.
 
Jaśkowa Dolina15:5516 min.
 
Klonowa15:5617 min.
 
Galeria Bałtycka15:5819 min.
 
Wojska Polskiego16:0021 min.
 
Zamenhofa16:0122 min.
 
Zajezdnia16:0223 min.
 
Strzyża PKM16:0324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy